Wrz 16, 2017 / Autor: Kinga Aneta Sroczyńska

8 października 2017 roku (niedziela). Światowy Dzień Zwierząt z włocławskim Schroniskiem.

Lokalizacja: przemarsz ulicami Plac Wolności- 3 Maja- Stary Rynek/ Klubokawiarnia Rejs, ul. Piwna 1a; Czas: godz. 14.00- 17.00; Wstęp: wolny.

Światowy Dzień Zwierząt jest symbolicznym świętem przypominającym nam o istnieniu żywych istot, które potrzebują naszej miłości i opieki na co dzień.

Z tej właśnie okazji Schronisko dla Zwierząt we Włocławku zaprasza wszystkich do udziału w organizowanej imprezie, która odbędzie się w dniu 8 października br. (niedziela) w godzinach od 14.00 do 17.00 w Klubokawiarni Rejs na Przystani przy ulicy Piwnej.

Święto to rozpoczniemy przemarszem psów adoptowanych wraz z właścicielami oraz schroniskowych podopiecznych wraz z wolontariuszami ulicą 3 Maja od Pl. Wolności do Starego Rynku.

PROGRAM IMPREZY:

  • przemarsz ulicą 3 Maja opiekunów z czworonogami adoptowanymi z naszego schroniska oraz wolontariuszy z podopiecznymi schroniska.
  • spotkanie w klubokawiarni Rejs: słodki poczęstunek, wystawa zdjęć naszych podopiecznych i zwierząt adoptowanych.

Spotkajmy się tego dnia, aby pokazać, że są na świecie ludzie, którzy wspierają porzucone, bezdomne psy i koty. Pokażmy, że te biedne istoty mają przyjaciół wokół siebie i zawsze mogą na nich liczyć.


Jeśli lubisz zwierzęta przyjdź i świętuj razem z nami.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich, którym los naszych bezdomniaków nie jest obojętny.

UWAGA! UWAGA!!!

Osoby, które adoptowały przyjaciela z naszego schroniska i chciałyby wziąć udział w przemarszu z okazji Światowego Dnia Zwierząt (najlepiej ze swoim pupilem) mogą zgłaszać się do schroniska telefonicznie, pod nr tel. 54 233 20 21, w godzinach od 8.00 – 16.00, od poniedziałku do piątku.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 października 2017.

*źródło: Schronisko dla Zwierząt we Włocławku

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska- redaktor naczelna