Lis 14, 2017 / Autor: Kinga Aneta Sroczyńska

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o.o. wdrożyło PLATFORMĘ ZAKUPOWĄ firmy OpenNexus – w celu realizacji i usprawnienia procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców.

Platforma Zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych.

Każdy potencjalny Dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny dostęp do Platformy Zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK wysyłane są na skrzynkę e-mail Dostawcy.

Jeśli chcą Państwo zostać Dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK STRONIE INTERNETOWEJ

Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak: Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

*źródło: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SP. z o.o we Włocławku

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska- redaktor naczelna