Portal www.centrum sceny.pl tworzony jest przez kreatywnych i zaangażowanych ludzi związanych z kulturalną i społeczną strefą miasta współtworząc w nim medialną przestrzeń.

Jesteś osobą, dla której ważne jest WIRTUALNE MIEJSCE, W KTÓRYM SPOTYKA SIĘ TWOJE MIASTO?

Dajemy Ci  możliwość tworzenia tej przestrzeni!

Kogo szukamy?

 

Do współpracy z nami zapraszamy osoby piszące, fotografujące, interesujące się organizacją imprez, Public Relations oraz marketingiem.

Cechy, na których nam zależy to: kreatywność, pomysłowość , poprawne posługiwanie się polszczyzną, posiadanie pasji, operatywność i dyspozycyjność.

Doświadczenie w podobnej działalności nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane. Dla nas najważniejsze są chęci, Twój wolny czas i energia, którą możesz poświęcić na coś twórczego.

Stanowiska:

 

  • dziennikarz
  • fotoreporter
  • streetworker

 

W zamian oferujemy nabycie doświadczenia, możliwość odbycia praktyk, uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach społecznych, kulturalnych lub sportowych, pracę wśród młodych ludzi w miłej atmosferze.

Centrumsceny.pl to portal przedstawiający Twoje Miasto w zupełnie nowy, świeży, niebanalny sposób. Tak, jak je widzą  osoby kreatywne, dążące do niesztampowości, ludzie mieszkający, uczący się i pracujący w określonym miejscu.

Jeśli chcesz być częścią naszego portalu, napisz maila z tytułem „Rekrutacja” na adres: [email protected].

Zawrzyj w nim czym się interesujesz, co możesz wnieść do naszego portalu, jakie masz doświadczenie. Na każdą wiadomość odpowiemy.

Czekamy na Ciebie.

Zrealizujmy wspólnie motto portalu: TWOJE MIASTO- TWOJA SCENA!!!